Різноманітність сходових перил Сучасні перила виконують відразу кілька функцій. Тим не менш, первісної їх завданням залишається забезпечення безпеки людини, який іде по сходах. Також вони виконують функцію, що декорує, доповнюючи інтер'єр приміщення.

Адже підібравши ексклюзивні www.meesenburg.ru можна додати інтер'єру особливий шарм і підкреслити індивідуальність.

Перила являють собою опорну частину і несучі елементи сходових і інших конструкцій з різними поручнями у верхній частині. Вважається, що сходи, в якій менше трьох ступенів, повинна мати огородження висотою не менше 90 див. При цьому, якщо ширина сходового маршу перевищує 1,2 м, повинні бути обладнані поручнями обидва боки сходів.

Всі сходові огородження можна поділити на два типи: зовнішні і внутрішні.

Зовнішні огородження в значній мірі піддаються різних атмосферних явищ та інших зовнішніх факторів, що впливають на міцність конструкцій. Це є вагомою причиною для того, щоб огорожі такого типу виготовлялися з матеріалів підвищеної міцності. Як правило, їх виготовляють із бетону, натурального каменю або металу. При цьому для приватних будинків і дач найбільш актуальним є виготовлення перил з дерева завдяки дешевизні цього матеріалу.

Внутрішні огорожі, як правило, виготовляються з дерева, металу, а також різної комбінації відразу декількох матеріалів. При цьому деревина, яка донедавна користувалася абсолютною монополією у виготовленні перил, в даний час застосовується набагато рідше. Варто відзначити, оригінальність огороджень, виконаних із скла.

Багато фірм, які займаються виробництвом сходових огороджень, займаються виробництвом і інших елементів. Таким чином, ви зможете не тільки замовити монтаж перил, але і, наприклад, www.meesenburg.ru.

Процес установки поручнів починається з монтажу опорних стійок. Для кріплення опорних стійок, як правило, застосовується типове з'єднання. Основою для подальшого монтажу сходів служить конструктивне кріплення проміжних стійок перил.

Дерев'яні перила, в більшості своїй, встановлюють всередині приміщень. Зовні цей матеріал може швидко прийти в непридатність і втратити свої первинні властивості.

В даний час набувають популярності пластикові перила. Це пояснюється їхньою легкістю, високою стійкістю до вологи та іншими факторами. На жаль, на сьогоднішній день такі перила не відрізняються великим асортиментом.

Найбільшого поширення набули металеві перила. В якості матеріалу використовують нержавіючу сталь, латунь, алюміній, хром та інші матеріали, стійкі до корозії.