Вентиляція для вашої оселі Першочергове завдання вентиляції - це подача свіжого повітря та усунення забрудненого повітря, інакше кажучи, створення приємної обстановки. Це і є першочергове завдання витяжки.

Другорядна, але важлива і необхідна задача це забезпечення затишку у вашій оселі. У прохолодну пору року кисень прогрівають, а в жарку зволожують.

dilidom.ru пропонують будівельні послуги на сайті dilidom.ru. Рекомендується подібні витяжки ставити в кафе, промислових приміщеннях і офісах.

Така вентиляція з системою витяжки мало придатна без відповідної притоковой вентиляції. Небажані наслідки і проблеми такі як протяг, холодне приміщення, і багато іншого можуть виникнути із-за того що обсяг витяжного повітря перевищує обсяг припливного.

Вентиляція з системою припливу і витяжки є найкращою і ефективною.

Вентиляція для вашої оселі
Без такої вентиляції не обійдуться склади, ресторани і квартири та будинки. Система притоку робить повітря чистим, а витяжка усуне всі шкідливі фактори. Спільна дія цих двох систем дозволить домогтися бажаного затишку і комфорту, до якого ви прагнете.

Як розраховувати потужність системи вентиляції?

Кількість повітря, що подається вентилятором найпростіше підібрати таким чином.

Для офісів варто розраховувати 60 м3/год припливного повітря на одну особу, наприклад, якщо в кімнаті 8 осіб, то задана потужність повинна становити 480 м3/год. При цьому потужність витяжки повинна бути трохи менше.

У житлових приміщеннях все розраховується приблизно за тією ж схемою, але також звертається увага, на метраж самого приміщення, помножуючи його на 2-3. Приміром, метраж кімнати 40 кв. м, тоді потужність вентиляції варто розрахувати так 40х3х2=240 м3/ч.

Для кафе і ресторанів варто, як і для офісів помножити кількість людей на 60 м3/год, але коли передбачена система кондиціонування слід зменшити потужність і тоді кількість відвідувачів збільшується на 30 м3/год. В приміщеннях, передбачених для курців, варто різко збільшувати потужність вентиляції.

Залежно від спеки і ступеня забруднення кисню налаштовується потужність на промислових об'єктах.

Розраховуємо потужність калорифера

Використовуємо таку формулу: потужність = витрата повітря х 46 / 3. Де число 46, це підвищення температури у калорифері. Наприклад, якщо на вулиці -26С варто подати 20 градусів плюса. Формула для розрахунку розміру решітки: площа = витраті/3600/2. 3600 - це секунди в часі, 2м/с-швидкість виходу повітря через саму решітку. Зверніть увагу, що чути свист при швидкості більш ніж 2м/с.