Фундаментна довідка Після врегулювання всіх документальних моментів, ви можете приступати до будівництва вашого будинку.

В даній ситуації відправною точкою будівництва будь-якого об'єкта (будинок, баня, гараж) буде закладка і влаштування фундаменту.

Для цього вам необхідно буде granitlog.ru, цемент, пісок, необхідна арматура і матеріал для складання опалубки (дошка, ламіноване ДСП і т. д)

Однак перед тим як приступати до влаштування фундаменту повинні знати, який вид фундаменту вам необхідний. Для цього ви повинні запам'ятати, що основний призначення фундаменту полягає в тому, що він сприймає себе навантаження готової споруди і компенсує рухливість грунту. Тип обраного фундаменту може залежати від декількох факторів. До даних факторів відноситься конструктивні особливості будинку, матеріал, з якого буде будуватися будинок, глибина промерзання ґрунту, глибина пролягання ґрунтових вод і тип грунту.

Так в залежності вищеописаних факторів будь-фундамент може бути монолітним, стрічковим, стовпчастим. Існує ще більш поглиблена класифікація фундаментів, але ці три позиції є основними при будівництві об'єктів різного призначення.

Монолітний фундамент представлений суцільний бетонною плитою, армованої по всьому її об'єму. Будівництво такого фундаменту виправдано для важких будівель, основним матеріалом для будівництва яких є цегла, бетон і багато іншого.

Стрічковий фундамент підійде для більш легких будівель. Такий варіант, порівняно з монолітним, більш економічний.
Стовпчастий фундамент представлений відповідним споруді кількістю стовпів, які будуть основою під невеликі і невисокі нежитлові будівлі.

Перед тим як приступати до влаштування фундаменти, ви повинні розрахувати, яке навантаження на неї буде чинитися.