Як вибрати інфрачервону сауну для будинку Хто з нас жодного разу не мріяв про сауни у квартирі, а тим більше про інфрачервоної? Адже це корисна річ, яка здатна не тільки прогріти весь організм і вилікувати ранню стадію застуди, а й підняти сумний настрій.

Інфрачервоні хвилі проникають в організм і забезпечують глибоке його прогрівання.

Інфрачервона сауна – це оздоровча лазня, яка забезпечить вашому організму комфортне та глибоке прогрівання, завдяки інфрачервоним хвилях і не дуже високій температурі. По суті, це та ж кабіна, що і звичайна дерев'яна сауна, герметично обладнана. В ній облаштовані спеціальні інфрачервоні нагрівачі, випромінюють теплові короткі та довгі хвилі, які здатні прогріти організм, проникаючи в нього по повітрю, зовсім при цьому не зігріваючи сауну всередині.

Хвилі від інфрачервоної сауни абсолютно не шкідливі, а навпаки, дуже корисні для організму. Вони прогріваються до температури 40-50 градусів, при цьому не створюючи навантаження серцю, що зазвичай відбувається в сауні. Людина відчуває себе в такій парній комфортно і затишно. Під час процедури з організму через посилене потовиділення виходять шкідливі речовини, кисень інтенсивно надходить у тканини і відбувається оздоровчий ефект.

Бувають одно - і двомісні номери, які не займають багато місця, 110х120см відповідний простір для них. Вони бувають кутові, шестикутні або прямокутні. Їх навіть можна встановити в звичайній ванній кімнаті або на лоджії. Тримісна або чотиримісна сауна вимагає набагато більше місця, тому її потрібно встановлювати в заміському будинку або дуже великій квартирі.

Як вибрати інфрачервону сауну для будинку
Всередині ІК сауну можна оббити деревом, наприклад, канадським кедром, липою або сосною. Також вони бувають із загартованого скла. Після розігріву ефірні олії, які містяться в цих деревах, починають видавати приємний аромат, заспокоюють нервову систему і сприятливо впливають на весь організм.

Є інфрачервоні кабіни на п'ять і більше осіб, але їх зазвичай встановлюють в spa-салонах або спортивних клубах. Якщо ви хочете замовити ІК сауну від компанії sunrays-saunas.ua за індивідуальним розміром, то виробники зроблять її під ваше замовлення.

Головне у виборі ІЧ сауни – нагрівач, від якого буде залежати прогрівання і тепловіддача. Вони бувають керамічні, карбонові, инкаллоевые і плівкові. Від довжини хвилі залежить інтенсивність і максимальне інфрачервоного нагрівача.

Час перебування в ІК сауні набагато відрізняється від парної. Для одного сеансу вистачить півгодини, щоб повністю прогріти організм. В кабінці можна перебувати в положенні сидячи або лежачи, якщо дозволяє місце. Після процедури ви не відчуєте, що ваш організм перегрівся і прохолодна ванна зовсім не обов'язкова. Щоб обмитися від поту, досить прийняти теплий душ, випити чаю або мінеральної води для поповнення організму рідиною. Перед процедурою не треба переповнювати шлунок інакше ви будете погано себе почувати під час оздоровчого сеансу.