Перила з нержавійки Перила є невід'ємною частиною будь-яких сходів, як внутрішньої, так і зовнішньої. Крім естетичної функції, вони виконують і захисну функцію, а саме захищають людини від можливого падіння.

Вибираючи такий аксесуар для домашньої сходи, дуже важливо визначитися з типом матеріалу. На ринку представлено в основному два типи: метал, пластик і дерево.

Метал

Так, www.profperila.ru - з нержавіючої сталі - завжди виглядають дуже ефектно. Маючи відбивну поверхню, вони створюють гру кольору в ясний сонячний день.

Використовувати такі перила краще не вдома, так як постійні дотики людей у будинку, залишають матові сліди. Внаслідок чого, вони можуть втратити тимчасово свій витончений зовнішній вигляд.

Пластик

Пластик є самим економічним матеріалом. Такі вироби найкраще монтувати всередині будинку. Вони відмінно виглядатимуть як на малих так і на великих сходах. Універсальна поверхня пластику не вимагає особливого догляду. Досить протирати їх вологою ганчіркою один раз в тиждень, і вони довгі роки буде зберігати свій зовнішній вигляд.

Перила з нержавійки
Дерево

Вироби з цього матеріалу відрізняються вишуканістю і естетичністю. Єдиним їх недоліком є дорожнеча, так як перила через свою конструкції повинні бути міцними, а виготовити зі звичайного дерева міцну конструкцію складно.

Тому у виробництві перил для сходів застосовуються цінні породи деревини (дуб, ясен, клен, смерека і так далі). В такому випадку ви зможете бути впевнені в якості і надійності поручнів.