Тепловий насос Dimplex SI 17TE Компанія Dimplex представляє для російських покупців найширшу лінійку теплових насосів потужністю від 5 до 130 кВт, у тому числі і з температурою теплоносія до 70 °С для контуру опалення та приготування гарячої води , а також спеціальні моделі для підігріву басейнів і також пропонує обслуговування холодильного обладнання.

SI 17TEтепловий насос типу «розсіл-вода», призначений для опалення житлових приміщень площею до 400 кв. м і нагрівання води. Модель обладнана зовнішнім контрольним пристроєм, що спрощує експлуатацію приладу, а також економайзером (паровим впрыскивателем в конструкції компресора) для збільшення значення коефіцієнта трансформації. У системі використовується екологічно безпечний холодоагент R407C.

Подвійна віброізоляція компресора і литий пластиковий корпус забезпечують надзвичайно тиху роботу пристрою.

У комплекті поставляються гнучкі з'єднувальні шланги для підключення до отоплительной системі і рассольному колектору, датчик зовнішньої температури, датчик зворотного потоку і грязеуловитель. При необхідності можливе під'єднання накопичувальних баків для нагрівання води.

В контролер вбудований великий ЖК-дисплей з підсвічуванням, на якому відображаються параметри роботи теплового насоса, а також виникаючі помилки. В Росію поставляються прилади з русифікованим меню. Віддалений контроль роботи теплового насоса здійснюється за рахунок модемного підключення.

У стандартній комплектації моделі передбачені функції природного охолодження Natural Cooling (при якій працюють тільки циркуляційні насоси) і активного охолодження Active Cooling (при якій тепловий насос працює навпаки, забираючи зайве тепло з приміщення і відводячи його назовні), що дають охолоджену воду для кондиціонування будинку майже безкоштовно.