Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році Сучасний stroyhouse.od.ua передбачає відмову від чіткого вибору стилю, в якому буде оформлений будинок. Зараз прийнято поєднувати, експериментувати, надихатися як простим затишком, так і розкішшю класики.

Якщо раніше намагалися приховати промислові елементи інтер'єру, то зараз стало нормою підкреслити це, виділити декором в стилі «вінтаж» або чимось романтичним.

Зараз для любителів поекспериментувати відкрита маса можливостей, існує безліч прекрасних ідей: від стриманих і чітких до зухвалих і нетривіальних. Однак є моменти, які завоювали найбільшу популярність у світі дизайну. Можна виділити ряд тенденцій, які будуть диктувати моду в дизайні приватних будинків у поточному році:

1. Більше відкритості

Безсумнівно, цей тренд лідирує. Якщо раніше воліли просто поєднувати кухонну зону, вітальню і їдальню, то тепер і між спальнею, ванною зоною і простором гардеробу теж стали зникати кордону. Збільшуються площі тераси, веранди, лоджії та балкони, вони вже не так чітко «відрізані» від решти будинку, все прозорішим стають розділяють перегородки. Тепер ніхто не намагається відгородитися від навколишнього світу, приходить усвідомлення єдності з ним.

Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році
Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році

2. Технології «смарт»: екологічність на першому місці

Смарт-технології – це не тільки популярні система «розумних будинків», на даний момент в більшій мірі це охорона навколишнього середовища та власна економічна вигода. «Дбай про екологію та заощаджуй» - той принцип, за яким розвиваються технології. Вкладаючи в екологію, вкладаєш в майбутню економію. Тому все більшу популярність набирають сонячні батареї, клімат-контроль, системи економії витрат води та ін.

3. Нове – добре забуте старе

Здавалося б, коли йдеш у ногу з часом, то і життя стає в рази комфортніше і зручніше. Простіше і зручніше – так, але для душі потрібно щось більше. Затишок і атмосфера домашнього вогнища, наприклад. Включення деяких елементів старовинних будинків в дизайн сучасного житла – модна і швидко набирає популярність тенденція.

Зараз можна зустріти такі популярні елементи, як:

#61692; Бібліотеки, які знову стають повноцінними членами сім'ї». Книги заспокоюють, створюють особливу атмосферу домашнього затишку. Тому якщо немає можливості виділити окреме приміщення під бібліотеку, можна організувати куточок для читання у вітальні або спальні.

#61692; винні Льохи і комори – дуже актуально для тих, хто віддає перевагу елементи розкоші і вважає себе тонким цінителем колекційних напоїв.

#61692; Кабінети. Ті, хто багато часу присвячує кар'єрі або творчості, без домашнього офісу просто не обійдеться. Це знову стало практично, модно та цікаво.

#61692; Жіночі будуари. Навіть якщо жінка – суворий керівник або невиправний кар'єрист, їй необхідно своє особисте жіночий простір. Це має бути таке місце, де вона могла б почувати себе в першу чергу прекрасною жінкою. Цієї мети служить будуар – в ньому можна чепуритися перед дзеркалом або відпочивати і мріяти під балдахіном.

Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році
Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році

4. Спортивний куточок.

У спорті – сила, і навіть якщо будинок не передбачає наявність тренажерного залу, окремий куточок для занять улюбленим видом спорту виділити можна і навіть потрібно. Можливо, це буде кілька тренажерів або шведська стінка з килимком для йоги, це не так важливо, головне, щоб була мотивація та прагнення бути активним і здоровим.

Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році
Приватний будинок новий в дизайні інтер'єру в 2016 році

5. Меблі? Вбудована!

Цей тренд стійко утримує свої лідируючі позиції, адже це економічно, практично і дуже розумно. Такі меблі чудово «вбудовується» в загальний простір, допомагає візуально збільшити площі, відмінно підходить для зберігання величезної кількості речей – починаючи посудом і декором і закінчуючи квітами.