Очищення стічних вод від нечистот Кожен власник котеджу стикається з особливостями проживання за межею міста. Основна проблема, пов'язана з цим відсутність централізованої каналізації. При цьому злив нечистот у грунт без попередньої їх спеціального очищення забороняється.

Ігнорування цієї заборони може спричинити за собою великі штрафи, причому регулярно проводяться перевірки відповідними інстанціями. Щоб уникнути подібних проблем власники заміської нерухомості використовують спеціальні пристрої, які фільтрують стічні води. Називаються такі пристрої септиками.

Найдешевші моделі септиків дозволяють очистити стічні води на тридцять п'ять відсотків. При цьому фільтрація буде низької якості. Щоб збільшити відсоток очищення краще встановити більш складні септики – з декількома камерами, які виробляють не тільки відокремлення води від нечистот, але і її подальшу фільтрацію.

Є пристрої, що дозволяють здійснювати повний цикл очищення на мікробіологічному рівні. Коштують вони дорожче, однак, при цьому відсоток очищення стічних вод може досягати дев'яносто вісім відсотків.

Варто пам'ятати про те, що злив нечистот без попереднього їх очищення буде забруднювати грунтові води. В результаті вода, поступаемая в будинок з свердловини, буде знижуватися в якості. Тому використовувати www.a-mtk.ru – потрібно. Він може бути різних видів – відрізняються вони один від одного за принципом дії. Механічні септики виробляють простий відстій і фільтрування стоків.

Біологічні септики працюють на основі використання окислення стоків спеціальними бактеріями. Існують ще й хімічні септики, які працюють за принципом додавання в стоки реагентів, які за рахунок своєї їдкості вбивають всю мікрофлору.

Однак хімічний варіант використовується в основному на великих промислових об'єктах. При цьому знадобиться також використовувати дезактивацію – процес додаткового очищення сточков від всіх залишилися в них хімічних речовин.

Потрібно вибирати розмір септика, враховуючи щоденний обсяг рідини, що використовується в будинку. Чим більше сім'я, тим більше води нею використовується. Для сім'ї з п'яти чоловік знадобиться використовувати пристрій очищення, яке обробляє 1000 літрів води за добу.

Ця цифра розраховується з середнього показника щоденного використання води однією людиною – 200 літрів. Саме стільки води потрібно для харчування, підтримання гігієни, прибирання житлових приміщень і т. д.