Облицювальна цегла. Його види і особливості використання www.kirpichclub.ru призначений для обробки фасаду будівлі. Але зовсім не обов'язково використовувати його з цією метою, оскільки, він чудово підійде і в будівельних цілях.

На сучасних будівельних ринках можна зіткнутися з великим різноманіттям цього матеріалу.

За допомогою облицювальної цегли можливо виконати такі види кладки, як художню, декоративну або пряму. Вибір кладки повністю залежить від задумки дизайнера або власника будинку.

Декоративна кладка

Виходить шляхом використання різнобарвного лицювальної цегли до речі www.kirpichclub.ru тут www.kirpichclub.ru найнижча і фарбування швів кладки в певний колір. Це допомагає перенести будь-яке вподобане зображення, візерунок або малюнок на фасад будинку. Попередньо, на аркуші паперу роблять креслення, у відповідність з яким і буде проведена облицювання будівлі.

Художня кладка

Облицювальна цегла. Його види і особливості використання
Сама приваблива і цікава кладка, серед усіх існуючих. Вона не залишить байдужим нікого, хто б не побачив її. Вимагає високої майстерності виконання подібної роботи, уважності, акуратності.

Художню кладку не можна починати без підготовчої роботи. Вона полягає в підборі зображення, ретельних розрахунків, складання схеми швів, підбір кольору цегли, визначення способу кладки. Поверхню стіни, створеної облицювальною цеглою, буде рельєфною, з виїмками і виступами.

Різновиди облицювальної цегли та їх характеристики

Для виробництва будь-якого облицювальної цегли, в основному, використовується європейська технологія пресування. Барвниками для цегли служать різні суміші, до складу яких входять різні компоненти, завдяки яким матеріал набуває потрібний відтінок.

Виробники облицювальної цегли, зовсім недавно, запропонували глазурована керамічна цегла та його різновиди.

Форми облицювальної цегли

Облицювальна цегла. Його види і особливості використання
Облицювальна цегла за формою може бути:
- фігурний;
- клиноподібний;
- трапецієподібний;
- кручений

Це найпоширеніші форми цегли, але можуть бути й зовсім інші. Найпоширенішим є цегла у формі гарбуза або зі скошеними кутами.

Обираючи той чи інший вид облицювальної цегли, крім його зовнішнього вигляду, варто звернути увагу на якість його поверхні, яка має бути бездоганним.

У будівельному магазині можна придбати облицювальна цегла будь-якого відтінку. Найбільш популярними є кольори жовтий і червоний. Але у кожного покупця є хороша можливість замовити цегла потрібного кольору.