І дихається легко принципи створення оптимального і комфортного повітряно-температурного мікроклімату в будинку Чи можна обійтися при облаштуванні квартири без установки кондиціонуючих агрегатів? Так, адже вони не відносяться до обов'язкових систем обладнання (вентиляція, зокрема).

Але от чи варто відмовлятися від можливості забезпечити в своєму будинку оптимальну і комфортну повітряно-температурне середовище? Навряд чи.

По-перше, вентиляційні системи (особливо щодо квартири/ будинку) забезпечують гідний рівень повітрообміну, очищення та ін. Але якісної vks63.ru буде лише за умови грамотного вибору її типу, правильного розрахунку потужності, професійного облаштування та належного догляду (очищення, регулярної заміни вентиляторів, фільтрів і інших елементів).

По-друге, комбінація грамотно влаштованих вентиляційної, опалювальної і кондиціонуючих систем забезпечують потрійний ефект:

  • можливість управління мікрокліматом (в т. ч. в дистанційному або програмованому на необхідний період режимі);

  • економічність всього комплексу забезпечення і підтримки комфортного мікроклімату (передумов для економії дуже багато);

  • забезпечення максимальної комфортності та гарантія "здорової" повітряно-температурного середовища в будинку в будь-якій його точці і незалежно від погодних умов, місця розташування об'єкта і т. д.
  • По-третє, "їжею" для будь-яких сумнівів у безпеці або доступності обслуговування кондиціонерів є думки людей, які спочатку не цілком вірно підійшли до вибору, придбання і встановлення таких пристроїв. Наприклад, монтаж віконного кондиціонера типу (який також може виявитися недостатньо потужним або без витяжного ефекту) на ПВХ склопакет дійсно буде дорогим "задоволенням".

    Або покупка двох (і більше) побутових спліт-систем для квартири, розташованої на дев'ятому поверсі і вище, з виходом блоків на "глухі" стіни також буде не цілком доцільним та ефективним рішенням і т. д. Більш якісним варіантом тут буде установка стельових кондиціонерів або спліт-системи мульти-формату. Це забезпечить якісне vks63.ru, легкість і більш низьку вартість установки, максимальну ефективність кондиціонування приміщень.

    Таким чином, організація кондиціонуючою системи для забезпечення здорового мікроклімату рекомендується. А щоб досягти максимальної ефективності, економічності (на всіх етапах), довговічності і якості важливо грамотно підійти до вибору конструкції та (навіть насамперед) компанії-виробнику (постачальнику обладнання). Важливими позиціями є наявність сервісного обслуговування, заводської гарантії, допомога у виборі, розрахунку належної продуктивності системи, практикується виїзд на місце і т. д.