Профільований брус вибір і застосування Популярність житла, зробленого з натуральних матеріалів, зростає. Європейці, в деякій мірі схиблені на близькості з природою, роблять навіть дахи будинків з трави.

Рідше вже хочеться бачити бетонні коробки мегаполісу, і все, що з ними пов'язано, особливо на дачі. Тому заміські будинки, дачі на присадибних ділянках зводяться з бруса.

Особливості матеріалу

Профільований брус – це високотехнологічний матеріал з цілісного масиву дерева (колоди). Він характеризується тим, що вирізаний у певній формі (профілем перерізу), що з'єднується за принципом " шип-паз або гребінка. Це дозволяє збирати будь-які будови швидко, робота невеликі, тому в цілому будівництво обходиться дешевше. Утеплювач укладається безпосередньо в з'єднання шип-паз, бо в будівлі майже немає мостів холоду.

isk-bonus.ru виготовляється, як листяних порід дерев, так і хвойних. Всім їм перебуває своє застосування, будинок їх бруса хвойних порід дерева, виділяє в процесі експлуатації корисні фітонциди. А ось для будівництва лазні більше підходять листяні породи дерева.

Теплоізоляційні властивості профільованого бруса на вищому рівні, захищає дерево від звуків. Після обробки спеціальними просоченнями можна буде не боятися того, що будинок згорить чи буде пошкоджений гризунами, цвіллю.

Де придбати профільований брус

isk-bonus.ru пропонують багато компаній, але кожна з них може здійснити будівництво будинку з нього. Саме в цьому головні переваги покупки бруса у компанії БОНУС. Кому, як не професіоналам, які самі займаються зведенням будинків та інших будівель з бруса, розбиратися в його якості.

Що враховують при виборі

При виборі профільованого бруса враховують довжину дошки, товщину і ширину, розтин профілю, породу дерева. Він буває сухим або природної вологості. Візуально теж не важко оцінити якість бруса – чи є в ньому деформація або тріщини, гниль.

Вартість профільованого бруса зазвичай вказується з розрахунку за кубічний метр. Важливо і те, хто продавець або виробник матеріалу. Одні компанії просто перепродують профільований брус, не переживаючи про його подальше якості. Інші ж не тільки продають, але й займаються будівництвом будинків з бруса. Тому їх деревина володіє високою якістю, зберігається в належних умовах, там можуть проконсультувати по всіх нюансах використання матеріалу.